שפוע תיבת הילוך רחבה מאוד

סוגי ויישומים של תיבת הילוכים מתכות הן נרחב מאוד, בעיקר באמצעות meshing והעברה בין הילוכים כדי להאיץ, שפוע תיבת הילוכים להאט, לשנות את הכיוון של השידור, לשנות מומנט או כוח ההפצה כדי לענות על הצרכים של העברת מתכות ציוד שונים. שפוע תיבת הילוכים תיבת הילוכים מתכת אינו משמש רק עבור מגוון רחב של ציוד mainframe, כגון חוט מוט, פרופיל או צלחת של גס, גימור אנכית רול, כגון תיבת הילוכים הילוכים הראשי, אלא גם עבור מספר של ציוד עזר מערכת הילוכים , מעמיסים מעופפים, מתפתל מכונה, מכונת ניקוב, מכונות slitting ומסוע מסוע. בתור אחד הציוד מתכות קריטי ביותר, אם תיבת הילוכים מתכות יכול לפעול ביציבות ובאמינות קשורה המבצע הרגיל של קו הייצור כולו, אשר יוביל לתוצאות חמורות אם זה נכשל. תיבת הילוכים מטלורגית היא בדרך כלל עומס כבד, עומס השפעה, מהירות גבוהה או גבוהה, טמפרטורה גבוהה או זיהום גבוה וסביבת הפעלה קשה אחרים, זה בשל הפרטיות של סביבת העבודה ואת הביקוש עבודה רציפה אמינה, תיבת ההילוכים תיבת הילוכים בקוטר ההילוכים עבור התאמת מסבים לשים דרישות מחמירות יותר. עם מיסבים בעלי ביצועים גבוהים, הבחירה הנכונה של מסבים, סובלנות, פינוי ראשוני ומידות גוברות הם תנאים מוקדמים להבטחת פעולה רציפה ואמינה של תיבת ההילוכים.

מתכות מסבים תיבת הילוך מאומצים בדרך כלל עם שורה כפולה רולר נושאות שילוב לפגוש עומס כבד ודרישות הספק גבוהה כוח השידור. מיסבים רולר הם מסבים רולר מחודדות, מיסבים גליליים גליל עצמית מיסבים רולר יישור. סוג מיסבים המשמשים תיבות הילוך מתכת ייקבע על ידי תנאי כוח של פירים הילוך המאפיינים של מיסבים שונים. פעמיים שורה מחודדות רולר מחודדות יש קיבולת רדיאלי טוב צירית מרוכבים לטעון, שיפוע ההילוכים נושאת אישור פנימי יכול להיות מותאם, כדי לשפר את הנוקשות של מערכת ההולכה, ולכן, מסבים הרים מחודדים הם המתכת ציוד תיבת העיצוב המועדפת סוג הנושא. עם זאת, מסבים הרים מחודדים גם חסרים, כגון מחיר גבוה ואין להם יישור עצמי יכולת אקסצנטרי, כך תיבת הילוכים מתכות הוא גם מספר גדול של סוגים אחרים של מיסבים, כגון עצמית יישור או גליל מיסבים.

תיבות הילוכים מתכות מעורבבים לעיתים קרובות עם סוגים שונים של מיסבים כדי להשיג עיצוב אופטימלי. לעומת נושאת רולר מתחדד, עצמית יישור רולר נושאת יש עלות נמוכה יותר והוא יכול לעמוד עומס מרוכב צירית תחת מצב הלחץ הספציפי. היתרון הגדול ביותר של מיסבים עצמית היישור הוא היכולת להתאים את הלב, יכול לעבוד בתנאים אקסצנטריים. כאשר המימד החיצוני הנושא דומה, כפול שורה גלילית גליל הנושא ניתן להשתמש כדי להשיג את קיבולת רדיאלי גבוה יותר, אבל נושאת לא יכול לעמוד עומס צירית. בדרך כלל, כאשר מיסבים גליליים גליליים נבחרים תנאי טעינה רדיאלי ו צירית מרוכבים, שפוע ההילוכים נושאת דחף או סוג אחר של הנושא צריך לשמש כדי לעמוד עומס צירית.

עם שורה כפולה מחודדות רולר tapered, קצה אחד של נושאת מוגדר בדרך כלל "סוף קבוע", כלומר, נושאת בתוך ומחוץ לסוף הטבעת לא נשאר את הפער, שפוע ההילוכים מיקום צירית ונושאת את העומס הצירי ; הקצה השני הוא "סוף צף" כדי לספוג את גל ההילוכים תרמית הרחבת סובלנות מצטבר. "הקצה הצף" הנושאת רק את המשקל הרדיאלי, את הטבעת החיצונית של הטבעת החיצונית ואת הכיסוי של המושב, ואת הכתף התוחבת יש לשמור מספיק סיקול כדי לבטל את העקירה הצירית של גל ההילוכים לאחר ההתפשטות המחוממת, המבנה המפורט מוצג באיור 1. כדי לשפר את מומנט ההולכה, מצב meshing של הילוכים הסליל משמש בהרחבה תיבת הילוך מתכות. בתנאי עומס כבדים, הילוכים הסליל לא קל לייצר רעש רעידות השפעה, פעולה יציבה לטעון קיבולת עומס גדול, שפוע ההילוכים כך הילוכים הסליל טובים יותר הילוכים הילוך תחת תנאי שידור כבדים.

עם זאת, ציוד הסליל עוסקת דחף צירית נוספת פועלת על "סוף קבוע" הנושא. כאשר דחף צירית הוא גדול, הוא פתרון אידיאלי לבחור שורה כפולה מחודדות רולר נושאת כמו "סוף קבוע" או להוסיף נושאת דחף. כאשר גל הציוד יש רק אחד הילוכים הילוכים meshing, ואת גל ההילוכים "סוף קבוע" בוחר את הכדורית כדור הנושא, תשומת לב צריך להיות משולם היחס בין הציר המרבי כוח רדיאלי של הנושא. יישור עצמית מיישר גליל בגלל המאפיינים המבניים שלה, כאשר נושאת נתון כוח צירית יותר קוטר משלה של 1/3 או 1/4 (על פי סדרה ספציפית הנושא), נושאת יופיע כוח אחד בצד גלגלת , את הצד השני רולר ללא עומס המצב. Non- כוח rollers בתהליך סיבוב לא יכול להיות מונחה וממוקם במסילה, את המופע של רולר הטיה, החלקה וכלוב השפעה, וכו ', רציני עלול להוביל שבר כלוב, Bevel Gearbox נושאת כישלון מוקדמת. פעמיים שורה מחודדות רולר מחודדות מודרכים על ידי גלגול טהור ואת רולר סוף הפנים, אשר ניתן להשתמש עבור כוח צירית גדולה בשורה אחת תנאי רולר נושאת על ידי שליטה על שחרור הנושא, שפוע ההילוכים ואת המאפיינים ואת ההבדלים של שני סוגים של מיסבים יכול להיות ראה איור 2. "סוף קבוע" מיסבים הנושאים עומס מרוכב צירתי רדיאלי, על מנת לחלוק את הסיבולת פיר ולשפר את חיי השירות, "סוף קבוע" ממוקם בדרך כלל בכוח הרדיאלי של הצד קטן יותר, "סוף צף" בכוח הרדיאלי של הקצה הגדול.