שפוע

ציוד ההטיה משמש להעברת התנועה והעוצמה בין שני הצירים המצטלבים. במכונות כלליות, זווית ההצטלבות בין שני הצירים של ציוד השיפוע שווה ל -90 ° (אך לא יכולה להיות שווה ל -90 °). בדומה הילוכים גליליים, הילוכים שפוע יש קונוסים באינדקס, קונוסים crested, קונוסים שורש קונוסים בסיס. חרוט יש סוף גדול וקצה קטן, ואת המעגל המתאים סוף שלה נקרא מעגל האינדקס (רדיוס שלה r), את המעגל העליון, את מעגל השן ואת מעגל הבסיס. התנועה של זוג הילוכים שפוע שווה לזוג של אקורדים חרוטי עבור גלגול טהור

בתכנון של כונן הילוך שפוע, על פי יחס שידור נתון, על פי הנוסחה לעיל כדי לקבוע את הערך של שני סיבובים של זווית חרוט.

באשר הילוך שן ציוד קצה קונוס קצה השורש של זווית חרוט השורש של הגודל, ולאחר מכן עם שני הילוך שפוע meshing הילוך על הדרישות של אישור העליון שלה. על פי תקן לאומי (GB / T 12369-1990, GB / T12370-1990) תקנות, השימוש אחרים הילוך הפער העליון הילוך, שני סיבובים של הפער העליון מהקצה הגדול עד הקצה הקטן שווה, קונוס החרוט ואת קונוס שורש השן חופפים בנקודה אחת. אבל שני סיבובים של החלק העליון של החרוט, בגלל המקבילה האוטובוס שלה את הציוד שפוע אחר עם שיפוע נוסף של חרוט השן השן של האוטובוס, כך החרוט הוא כבר לא עם האינדקס קונוס חרוטי צירוף מקרים. זה סוג של ציוד שפוע שווה כדי להפחית את קצה השן של הקצה הקטן של גובה השן, ובכך להפחית את האפשרות של קצה קצה השן; ואת רדיוס של רדיוס השן הוא גדול, הוא תורם לשיפור קיבולת העומס עומס, כלי חיים ואחסון שמן סיכה

טיפול רעש

תיבת הילוכים שפוע הוא חלק חשוב של שידור מכני נעשה שימוש נרחב זוג meshing הילוך, בשל הקיום הבלתי נמנע של המגרש, השן טעויות אחרות במהלך המבצע יפיק meshing השפעה מתרחשת עם meshing הילוך תדירות המקביל רעש, חיכוך בין משטח השן עקב חיכוך הזזה יחסית מתרחשת. כמו ההילוכים הם החלקים הבסיסיים של כונן תיבת הילוכים, הפחתת רעש הילוך יש צורך לשלוט על רעש תיבת הילוכים. באופן כללי, רעש מערכת הילוכים מתרחש בעיקר בתחומים הבאים:

1. היבטי עיצוב הילוך. בחירת פרמטר לא תקין, צירוף מקרים קטן מדי, שינוי פרופיל לא תקין או שינוי, מבנה תיבת הילוך הוא בלתי סביר וכן הלאה. עיבוד ציוד הבסיס סעיף שגיאה השן פרופיל שגיאה גדולה מדי, הפער בצד השן גדול מדי, החספוס פני השטח הוא גדול מדי וכן הלאה.

2. ציוד הילוך ותיבת הילוכים. האקסצנטריות של האסיפה, דיוק המגע הוא נמוך, ההקבלה של הפיר היא גרועה, פיר, נושאות, נוקשות הנושא אינו מספיק, דיוק סיבוב הנושא אינו גבוה הפער אינו תקין.

3. היבטים אחרים של מומנט קלט. תנודות של מומנט העומסים, הרטט הטורסי של מערכת פיר, מאזן המנוע וזוגות שידור אחרים.

נושאת חיים

הסטטיסטיקה מראה כי הטורבינה רוח כישלון תיבת הילוכים עדיין על 50% של אשמה עם בחירה נושאת, ייצור, סיכה או להשתמש. נכון לעכשיו, בשל התנאים הטכניים סיבות אחרות, יחידת מגוואט ברמה המקומית של רכיבי הליבה כגון מנועים, תיבות הילוכים, להבים, ציוד בקרה אלקטרונית ומערכות הלסת, רבים מסתמכים על היבוא, והשתמש אלה טורבינת רוח גדול הילוך מסבים תיבת, מסבים הלסת, מסבים המגרש ואת מיסבים ציר תלויים לחלוטין ביבוא. לכן, מדויק יותר נושאת חישוב שיטת החיים חשוב במיוחד עבור העיצוב של טורבינת רוח הילוכים.

בשל האמינות הגבוהה הנדרשת עבור מיסבים, אורך החיים הנושא הוא בדרך כלל לא פחות מ 130,000 שעות. ומכיוון שישנם גורמים רבים מדי המשפיעים על חיי עייפות הנושאת, עדיין יש לשפר את תורת חיי העייפות של הנושא, ותיאוריית החיים הנושאת בבית ובחו"ל אינה נהוגה בשיטת חישוב אחידה המקובלת על כל הענפים .

טמפרטורת ההפעלה, סיכוך שמן סיכה וניקיון וגורמי מהירות כגון נשיאת חיים יש השפעה רבה על מצב התדרדרות (טמפרטורת עלייה, הפחתת מהירות, זיהום מוגבר), חיי נושאות עשוי להיות מופחת באופן משמעותי. ההשפעה של טורבינת רוח תיבת הילוך נושאת חיים של גורמים שונים ניתוח מעמיק, לפתח חישוב מדויק יותר של נושאות החיים היא תעשיית הנושא המקומי ואפילו בראש סדר העדיפויות של תעשיית כוח הרוח