שפוע ההילוכים להקטין את המהירות

תיבת ההילוכים של הסרן היא החלק האחרון של מערכת הכונן המשדרת כוח לצמד הגלגל, מה שמפחיתה את המהירות של פיר הכונן או מנוע הידראולי, מגדילה את המומנט ומניעה את הגלגל כדי לסובב. שיפוע ההילוכים במגוון רחב של מכונות תחזוקה הכביש בקנה מידה גדול, סרן מבנה תיבת הילוך, יחס מהירות אינו זהה, הנוכחי המקומי להשתמש WD-320 יציבה מערכת כונן המכונית ו -32 טמפינג המכונית בעצם בעצם, כך שני axles תיבות הילוכים הן בעצם אותו הדבר.

DC-32 המכונית טמפינג יש שלושה תיבת הילוכים סרן, שפוע תיבת הילוכים מחולק הפעיל bogie סרן תיבת הילוכים (להלן תיבת הילוכים סרן Ⅰ) ו מוגבה bogie סרן תיבת הילוכים (להלן תיבת הילוכים סרן Ⅱ) שני סוגים. DC-32 טמפינג עם מהירות גבוהה, מהירות נמוכה שתי קבוצות של מערכת נסיעות, נסיעה במהירות גבוהה באמצעות הידראולי מכני הילוכים, נסיעה במהירות נמוכה באמצעות כונן הידראולי סטטי.

כאשר הדחף הוא נוסע במהירות גבוהה, שפוע ההילוכים שני צירים של bogie הקדמי הם פירים נהיגה. נתיב הכונן הוא: מנוע → מומנט מומנט הידראולי → תיבת הילוכים → פיר פלט → מקרה העברה → פיר כונן → תיבת הילוכים סרן → גלגל.

כאשר מכונת הטעינה פועלת, היא נדרשת להתחיל, לבלום או להסיע את פעולת ההטלה צעד אחר צעד. נתיב הכונן הוא: מנוע → הידראולי הילוכים → משאבת שמן → שמן מנוע → תיבת הילוכים → פיר פיר תיבת פלט פלט → פיר כונן → תיבת העברה → פיר הכונן → תיבת הילוכים סרן → חזית bogie → גלגל. במקביל, מנוע שמן אחר (מנוע עזר) כוננים את החלק האחורי של bogie ככונן עזר כדי להגביר את המתיחה הגלגל.

המבנה של תיבת הילוכים סרן. שפוע תיבת הילוכים תיבת ההילוכים משמש איור 4 מראה את מצב גלילי חד קוטבית, מורכב בעיקר משני פירים. מוט הקלט 5 הוא פיר ראשון שפתחו מחובר למנוע על ידי splines ו גלילי קטן גלילי הילוך 8 שהוא slidable בכיוון צירית באמצעות splines. Bevel Gearbox הסרן 3 הוא הציר השני, Bevel Gearbox והמוט מצויד בעיתונות עם ציוד גדול של סיבוב 1 להניע את הציר לסובב. שסתום הילוכים תיבת ההילוכים של הסרן מסופקת עם מצמד המופעל על ידי צילינדרים, אשר עוסק בציוד גלילי גדול 1 על ידי דחיפת המזלג 7 על מוט המצמד 6 כדי להסיע את הציוד הגלילי הישר הקטן 8 להיות מעורב.