משופע בהילוכים בשימוש נרחב

שפוע ההילוכים תיבת הילוכים משותפת תיבת הילוך יש את הציוד שמן שימון, חצי נוזלים סיכה שימון סיכה, סיכה סיכה מוצק בכמה דרכים. שיפוע Gearbox עבור החותם הוא טוב יותר, המהירות היא גבוהה יותר, העומס הוא גדול, הביצועים איטום טוב יכול להשתמש סיכה שמן הציוד; עבור אטום לא טוב, מהירות סיבוב הוא נמוך יכול להשתמש סיכה semifluid שימון סיכה; עבור מקרים אסורים שמן או מקרים בטמפרטורה גבוהה, דיסולפיד מוליבדן דימום אולטרה סיכה ניתן להשתמש

תיבת הילוכים נעשה שימוש נרחב בשידור מכני של חלקים חשובים, זוג meshing הילוך, בשל הקיום הבלתי נמנע של מרחק השן, צורת השן ושגיאות אחרות, שפוע ההילוכים במהלך המבצע יפיק meshing השפעה תדר meshing הילוך המתאים הרעש, בין משטח השן עקב הזזה יחסית גם מתרחשת רעש חיכוך.


בגלל הילוך הוא החלק הבסיסי של תיבת הילוכים הילוכים, יש צורך להפחית את הרעש של תיבת הילוכים.


באופן כללי, רעש מערכת הילוכים מתרחש בעיקר בהיבטים הבאים:


1. ציוד ציוד. בחירה לא נכונה של הפרמטרים, חפיפה דרך שינוי קטן, שינוי פרופיל השן או תיקון, מבנה תיבת הילוכים בלתי סבירה. Bevel Gearbox שגיאת סעיף הבסיס ושגיעת השן גדולה מדי, הריאקציה גדולה מדי, וחספוס פני השטח גדול.


2. ציוד ציוד תיבת הילוך. הרכבה אקסצנטריות, דיוק מגע נמוך, מקביליות מוט, מוט, נושאות, קשיחות תמיכה אינו מספיק, שפוע ההילוכים נושאת דיוק הסיבוב אינו גבוה וניקוי לא תקין.


3. היבטים אחרים של מומנט קלט. טען תנודות מומנט, shifting רטט טורסי, המנוע והעברת אחרים של יתרת הצמד.

1. תיבת הילוכים מאמצת את ערכת התכנון הכללית, אשר יכולה לשמש לתיבת ההילוכים המיוחדת של הענף על פי דרישת הלקוח.


2. מימוש של מקבולה במקביל, ציר ישר, תיבת ההילוכים תיבת הילוכים אנכית, אופקי כללי, סוג של רכיבים מופחת, גודל המודל גדל.


3. השימוש קול קליטת הדובר מבנה הגוף, שטח שטח תיבת גדול ומאוורר רוח, גלילי הילוכים הילוכים שפוע הסליל מתקדמות שחיקה הטכנולוגיה, שפוע תיבת הילוכים כך טמפרטורת המכונה כולה, הפחתת רעש, את האמינות של המבצע היא משופרת, כוח ההעברה עולה.


.4 מצב כניסה: חיבור מוטורי, כניסת פיר.


5. מצב פלט: פיר מוצק עם מפתח שטוח, פיר חלול עם מפתח שטוח, מוט חלול עם דיסק קומפקטי הרחבה, פיר חלול עם חיבור שדרה, פיר מוצק עם חיבור שדר מוצק חיבור אוגן.


6. תיבת הילוכים מצב התקנה: אופקי, אנכי, שפוע תיבת הילוכים סוג נדנוד בסיס, סוג הזרוע סוג פיתול.


7. מוצר תיבת הילוכים המוצר יש 3 26 מפרט סוג, סדרת האטה הילוכים יש כיתה מספר $, יחס מהירות 1.25, ו R, K, שילוב סדרה S מקבל את יחס מהירות גדולה יותר.