תולעת הבורג ג 'ק לשמור קבוע

תולעת בורג ג 'ק זה קשה עבור הכלי להיות עקבי עם הפרמטרים המקוריים עקב ללבוש של הכלי עצמו במהלך תהליך נוסע רגיל. עם זאת, תולעת הבורג ג'ק GLOOR AG של Logarithmical הקלה גריסה הטכנולוגיה פותר בעיה זו על ידי מתן האחורי של הכלי ואת פרמטרים הטיה ברגע שחיקה כדי לשמור על קבוע, הכלי להב הצורה נשאר זהה, שיפור משמעותי דיוק שחיקה כלי שחיקת דיוק, ביצוע מרובים שחיקה זהה הפרמטרים המקורי כדי להיות אפשרי, מאוד הארכת חיי הכלי, תוך שיפור דיוק עיבוד! מוצרים של GLOOR AG כוללים חיתוך, תולעת בורג ג 'ק חותכי תולעת טורבינה, חותכי חוט חוטים, כיריים ציוד חותכי כרסום, סופות ציקלון (לעיבוד בורג תולעים וברגים), סיבוב סכינים למשוך סכינים (פוליגונים עיבוד), סכינים רב צדדית ( מפנה פוליגונים), חותך keyway, גלגל מתגלגל, תולעת בורג ג 'ק knurling גלגל, שלושה להב הלהב, להב ראה מסור, רדיוס arc חותך, שוויץ מוני צ' נגה (MONNIER + ZAHNER) ציקלון כרסום מכונה מערבולת סחיטה עגולים דיסקים סטנדרטיזציה לא סטנדרטי! המוצרים נמצאים בשימוש נרחב בתעשייה האווירית, התעשייה הביטחונית, אנרגיה, רכב ותחומים אחרים

(1) הרכבה מכנית צריך להיות בהתאם קפדנית עם מחלקת העיצוב לספק את רישומים הרכבה ודרישות התהליך עבור הרכבה, תולעת בורג ג'ק אסור בהחלט לשנות את התוכן של העבודה או בדרך יוצאת דופן כדי לשנות את החלקים.

(2) הרכבה של החלקים חייבים להיות מוסמכים בדיקה וקבלת חלקים, תולעת בורג ג 'ק תהליך הרכבה אם נמצא חסר חלקים תקניים, יש לדווח מיד.

(3) סביבת ההרכבה דורשת נקי, לא אבק או זיהום אחר, חלקים תולעת ג'ק תולעת צריך להיות מאוחסן יבש, ללא אבק, עם כרית מגן של המקום.

(4) חלקים של תהליך ההרכבה לא לחבוט, לחתוך, תולעת בורג ג 'ק לא יזיק את פני השטח של החלקים, או לעשות חלקים מעוקל באופן משמעותי, מעוות, עיוות, חלקים של פני השטח לא יכול להיות פגום.

(5) ביחס לתנועה של חלקים, תולעת בורג ג'ק ממשק הרכבה יש להוסיף בין שמן סיכה (גריז).

(6) להתאים את החלקים עם גודל להיות מדויק.

(7) כאשר הרכבה, חלקים וכלים צריכים להיות מתקנים מיוחדים, באופן עקרוני, החלקים אינם מורשים להיות ממוקמים על המכונה או להציב ישירות על הקרקע, תולעת בורג ג 'ק אם יש צורך, צריך להיות ממוקם כרית מגן או שטיח .

(8) הרכבה עקרונית, תולעת בורג ג'ק אסור ללכת על מכני, אם אתה צריך צעד על המבצע, יש להניח על משטח מגן מכני או שטיח, תולעת בורג ג 'ק חלקים חשובים חלקים שאינם מתכתיים של החלק התחתון הוא אסור להחריד.

בורג הידוק, לא ישתמש ברגים מטלטלין, תולעת בורג ג 'ק כל אגוז לא ישתמשו יותר מאחד אטם אותו, בורג ראש countersunk הידק, תולעת בורג ג' ק הציפורן צריך להיקבר בחלקים, לא ייחשף.

ברגים ואומים הידוק, תולעת בורג ג 'ק את הבריח צריך להיות חשוף אגוז 1-2 המגרש; תולעת בורג ג 'ק ברגים את הידוק של המכשיר נע או תחזוקה ללא צורך להסיר את החלקים של האירוע, הרכבה צריך להיות מצופה ברגים לפני הדבק בורג.